Moderní bydlení s historií
Bydlete v příjemném prostředí Prahy 5 - Jinonice

Vše, co potřebujete k životu, máte na dosah
Prozkoumejte krásy okolí Jinonického dvora

Moderní bydlení s historií
Bydlete v příjemném prostředí Prahy 5 - Jinonice

Krásná příroda Prokopského údolí
Relaxujte, sněte, prožívejte jedinečné okamžiky

scroll
divider Objevte výhody registrace v projektu Jinonický dvůr!

Přednostní zasílání informací, přístupy k cenám, stahování katalogu bytů a standardů a další výhody získáte při zaregistrování do projektu Jinonický dvůr. Buďte s námi vždy o krok napřed a využijte všech výhod, které registrace přináší!

Více >>
divider Prodej 1. etapy zahájen!

Dnešním dnem jsme spustili oficiální prodej 1. etapy výstavby Jinonického dvora. Podívejte se na naši limitovanou nabídku 9 bytů a v případě vašeho zájmu nás neváhejte kontaktovat na tel. +420 702 216 216 nebo e-mailu info@vinvest.cz.

Více >>
divider Jedinečný genius loci

Víte, že historie Jinonického dvora sahá až do konce 11. století? Tehdy zde stával dvorec. Ten byl za třicetileté války zpustošen a na jeho místě pak v 17. století vznikl barokní zámeček, jehož zakladatelem byl Pavel Michna z Vacínova.

Více >>
divider Přírodě i centru města na dosah

Sníte o bydlení na rozhraní pražské přírody a přitom na dosah centra metropole? Jinonický dvůr Vám splní představu o dokonalém domově se vším, co potřebujete k životu.

Více >>

Limitovaná nabídka 9 bytů s parametry rodinného domu

<p>prémiové bydlení<br /> ve vysokém standardu</p>

prémiové bydlení
ve vysokém standardu

<p>prostorné terasy<br /> a zahrady</p>

prostorné terasy
a zahrady

<p>nadčasová architektura <br />s dotekem historie</p>

nadčasová architektura
s dotekem historie

<p>velkorysé a komfortní <br />dispozice</p>

velkorysé a komfortní
dispozice

<p>dobrá dostupnost <br />do centra i na letiště</p>

dobrá dostupnost
do centra i na letiště

<p>stanice metra <br />5 minut pěšky</p>

stanice metra
5 minut pěšky

<p>bezpečí a soukromí<br /> uzavřeného areálu</p>

bezpečí a soukromí
uzavřeného areálu

<p>klidné bydlení <br />přírodě na dosah</p>

klidné bydlení
přírodě na dosah

pic
byt C | 5+kk | 204,4 m2
204,4 m2 užitná plocha
206,6 m2 podlahová plocha bytu
110,7 m2 plocha předzahrádky

Velkoryse řešený třípatrový byt 5+kk s obývacím pokojem téměř 50 m2 poskytuje dostatek pohodlí a prostoru nejen pro rodinu s dětmi. Ideální zázemí doplňuje komfortní podzemní parking s přímým vstupem do bytu, velkorysá terasa 15,7 m2 a předzahrádka o výměře 110,7 m2.

otevřít kartu bytu

Vítejte v Jinonickém dvoře, uzavřeném rezidenčním areálu, který vyroste v ​​klidné ​části ​atraktivní ​lokality ​Prahy ​5, ​v ​blízkosti ​přírodního ​parku ​Košíře-Motol ​a Prokopského ​údolí. ​I. etapa zahrnuje devět výjimečných bytů s parametry rodinného domu s předzahrádkami ​a ​společným podzemním ​parkovištěm. Nabízí ​​klidné ​sousedské ​​soužití, ​​zároveň ​​však ​s ​​ostatními ​​obyvateli ​​sdílí​ ​pouze podzemní​ ​garáže ​a ​chodníky ​s ​přístupem ​k ​domům.

Víme, ​že ​výběr ​vhodného bydlení ​je volbou ​na ​celý ​život, ​a ​proto ​chceme, aby ​se ​vám investice​ ​do ​vaší ​budoucnosti ​maximálně ​vyplatila a našli jste v Jinonickém dvoře domov, který se stane vaší srdeční záležitostí.

Pokud si přejete kompletní informace o projektu, prosíme, zaregistrujte se.
(registrací získáte přístupy k cenám, budete moci stahovat katalogy bytů a standardů, budete vždy přednostně informování o harmonogramu projektu a etapizacích)
V případě, že jste již zaregistrováni, přihlašte se zde.
Odesláním tohoto formuláře potvrzujete souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů podle zákona č. 101/2000 Sb. Podmínky jsou k nahlédnutí zde.
Nejste-li zaregistrováni, vyplňte registrační formulář.
přihlášení
registrace
Pokud si přejete kompletní informace o projektu, prosíme, zaregistrujte se.
(registrací získáte přístupy k cenám, budete moci stahovat katalogy bytů a standardů, budete vždy přednostně informování o harmonogramu projektu a etapizacích)
 
Odesláním tohoto formuláře potvrzujete souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů podle zákona č. 101/2000 Sb.
 
Chci se dozvědět více
 
Mám zájem o
* Takto označené položky jsou povinné.
Odesláním tohoto formuláře potvrzujete souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů podle zákona č. 101/2000 Sb. Podmínky jsou k nahlédnutí zde.
 

Právní doložka

Difesa a.s., IČ: 24151882, spisová značka B 17458 vedená u Městského soudu v Praze. Společnost sídlí v ul. Na Vidouli 1/1, Praha 5, 150 00. Veškeré informace, jakkoliv publikované na těchto stránkách, jsou nezávazné marketingové informace obecné povahy, které nelze považovat jako nabídku na uzavření smlouvy ani se jich nelze dovolávat. Veškeré plány, rozměry, plochy, zákresy nábytku, vizualizace a vyobrazení kvality a barvy povrchových materiálů mají ilustrativní charakter a nemusejí zcela odpovídat finální podobě a stavu dokončených nemovitostí. Společnost Difesa a.s. si vyhrazuje právo na jejich změnu bez předchozího upozornění. Konkrétní smluvní i obchodní podmínky budou sděleny při jednání s prodejcem nebo v sídle naší společnosti.

Souhlas se zpracováním osobních údajů

Souhlasím se shromažďováním, uchováním a zpracováním osobních údajů obsažených v tomto formuláři správcem V Invest CZ a.s., IČ: 25794655, spisová značka B 6096 vedená u Městského soudu v Praze,. Společnost sídlíem v ul. Na Vidouli 1/1, Praha 5, 150 (příp. jeho zaměstnanci) pro účel stanovený níže. Tento souhlas uděluji pro všechny údaje obsažené v tomto formuláři, a to po celou dobu 5 (pěti) let ode dne udělení souhlasu. Zároveň jsem si vědom/a svých práv podle § 12 a 21 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, tj. práva na přístup k osobním údajům, práva žádat vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů a mimo jiné práva na blokování, provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů. . Se všemi vyplněnými částmi tohoto formuláře jsem byl/a seznámen/a, všechny údaje jsou přesné a pravdivé a jsou poskytovány dobrovolně. Beru na vědomí, že souhlas mohu kdykoliv odvolat. Souhlasím s tím, aby tyto mé osobní údaje byly zpracovávány i společností DIFESA a.s., IČO: 241 51 882, sídlem Na Vidouli 1/1, Praha 5, 150 00, která je vlastníkem nemovitostí budovaných v projektu JINONICKÝ DVŮR.

Účel zpracování osobních údajů

V souladu s § 5 zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely telefonického a emailového kontaktování a zasílání obchodních a marketingových sdělení týkajících se projektu JINONICKÝ DVŮR subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, a to do doby, kdy subjekt údajů písemně zašle na adresu sídla správce informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace správcem nadále zasílány), maximálně však na dobu 5 (pěti) let. Sumarizované údaje z tohoto formuláře mohou být použity správcem pro statistické účely, a to pro vnitřní potřebu správce.

Prohlášení správce

Správce prohlašuje, že bude shromažďovat osobní údaje v rozsahu nezbytném pro naplnění stanoveného účelu a zpracovávat je pouze v souladu s účelem, k němuž byly shromážděny. Zaměstnanci správce nebo jiné fyzické osoby, které zpracovávají osobní údaje na základě smlouvy se správcem a další osoby jsou povinni zachovávat mlčenlivost o osobních údajích, a to i po skončení pracovního poměru nebo prací.