Rozbalte si dárek
k bytu 1. etapy

button

Nové moderní byty s jedinečným charakterem

Výstavba 1. etapy zahájena

Moderní bydlení s historií
Bydlete v příjemném prostředí Prahy 5 - Jinonice

Vše, co potřebujete k životu, máte na dosah
Prozkoumejte krásy okolí Jinonického dvora

Moderní bydlení s historií
Bydlete v příjemném prostředí Prahy 5 - Jinonice

Krásná příroda Prokopského údolí
Relaxujte, sněte, prožívejte jedinečné okamžiky

scroll
next next Projekt roku

Limitovaná nabídka 20 bytů s jedinečným charakterem

Vítejte v Jinonickém dvoře, uzavřeném rezidenčním areálu, který vyroste v ​​klidné ​části ​atraktivní ​lokality ​Prahy ​5, ​v ​blízkosti ​přírodního ​parku ​Košíře-Motol ​a Prokopského ​údolí a přitom jen 10 minut autem od srdce Smíchova - Anděla. ​I. etapa zahrnuje dvacet nových moderních bytů s jedinečným charakterem a ​společným podzemním ​parkovištěm. Nabízí ​​klidné ​sousedské ​​soužití, ​​zároveň ​​však ​s ​​ostatními ​​obyvateli ​​sdílí​ ​pouze podzemní​ ​garáže ​a ​chodníky ​s ​přístupem ​k ​domům.

Víme, ​že ​výběr ​vhodného bydlení ​je volbou ​na ​celý ​život, ​a ​proto ​chceme, aby ​se ​vám investice​ ​do ​vaší ​budoucnosti ​maximálně ​vyplatila a našli jste v Jinonickém dvoře domov, který se stane vaší srdeční záležitostí.


novinky
06.06.2019
Co nového na stavbě?

Zajímá vás, co je nového na stavbě bytů 1. etapy? Tak pojďme na to! Za námi už je podchycení historických sklepů a přeložka NN kabelu, hotové jsou také piloty, přípojky kanalizace, vody a plynu.

V současné době probíhají zemní práce, drenáže a provádění základové desky. Stejně tak stavba pracuje na stěnách 1.PP, stropu nad 1.PP a ZTI pod základovou deskou.

30.04.2019
Rozdáváme dárky v celkové hodnotě 1,5 milionu Kč

Hledáte nový domov v blízkosti centra, ale zároveň na dosah přírody? Chtěli byste žít v jedné z nejatraktivnějších a nejrychleji se rozvíjejících lokalit v Praze? K prodeji bytu jsme připravili atraktivní bonusové balíčky (každý v hodnotě 250 000 Kč vč. DPH) pro ty nejrychlejší z vás.

16.04.2019
Výstavba I. etapy Jinonického dvora pokračuje

Zajímá vás, co je nového v Jinonickém dvoře. přinášíme vám novinky přímo z výstavby! V současné době máme již vykopané základy a probíhají další zemní práce a příprava na betonování základové desky. Základy pro výstavbu 20 bytů s jedinečným charakterem kopírují půdorys původního zemědělského stavení. První etapa projektu by měla být dokončena do roku 2020. Celý proces pečlivě dokumentujeme, abychom viděli, jak nám práce jde od ruky. 

12.03.2019
Podívejte se s námi na stavbu 1. etapy!

S přicházejícím jarem postupují i stavební práce na 1. etapě Jinonického dvora, která nabízí 20 moderních nových bytů. Výstavba byla zahájena letos v lednu a v současné době probíhají zemní a demoliční práce, provádění pilot a mikropilot k založení základů bytového domu.

Pokud ještě nemáte vybraný svůj byt, neváhejte a vyberte si z nabídky bytů 3+kk nebo 4+kk. Pokud toužíte i po kousku vlastního venkovního prostoru, doporučujeme byty v 1. NP které disponují vlastní terasou a předzahrádkou.

Fotografie z výstavby si můžete prohlédnout v naší fotogalerii.

20 bytů s jedinečným charakterem

Jedinečný genius loci

Lidé se pod stolovou horou Vidoulí usazovali odpradávna – avšak poněkud výše. Na zdejším ostrohu stávalo slovanské hradiště, kterému však přecházelo osídlení již z mladší doby železné a nálezy potvrzují i z poslední doby ledové. První obrysy dnešního zámečku můžeme spatřit na konci 11. století, kdy zde stával dvorec. Ten byl za třicetileté války zpustošen a na jeho místě pak v 17. století vznikl barokní zámeček, jehož zakladatelem byl Pavel Michna z Vacínova. Za jeho následnou přestavbou s klasicistními úpravami na začátku 19. století stojí rod Schwarzenbergů, který dodnes připomíná kamenný pískovcový znak nad vstupním portálem.

Pokud Vás předchozí řádky zaujaly a rádi byste se dozvěděli z bohaté historie Jinonického dvora více, čtěte dál...

alt

Benefity

<p>prémiové bydlení<br /> ve vysokém standardu</p>

prémiové bydlení
ve vysokém standardu

<p>prostorné terasy<br /> a zahrady</p>

prostorné terasy
a zahrady

<ul></ul> <p>Nadčasová architektura s dotekem historie</p>

  Nadčasová architektura s dotekem historie

  <p>velkorysé a komfortní <br />dispozice</p>

  velkorysé a komfortní
  dispozice

  <p>dobrá dostupnost <br />do centra i na letiště</p>

  dobrá dostupnost
  do centra i na letiště

  <p>stanice metra <br />5 minut pěšky</p>

  stanice metra
  5 minut pěšky

  <p>bezpečí a soukromí<br /> uzavřeného areálu</p>

  bezpečí a soukromí
  uzavřeného areálu

  <p>klidné bydlení <br />přírodě na dosah</p>

  klidné bydlení
  přírodě na dosah

  pic
  byt B1.1 | 3+kk | 79,4 m2
  79,4 m2 užitná plocha
  82,7 m2 podlahová plocha bytu
  211,0 m2 plocha předzahrádky

  Představujeme Vám byt 3+kk s obývacím pokojem více než 30 m2, který poskytuje dostatek pohodlí a prostoru nejen pro rodinu s dětmi. Ideální zázemí doplňuje komfortní podzemní parking, terasa 11,4 m2 a velkorysá rohová předzahrádka o výměře 211 m2.

  otevřít kartu bytu

  Galerie

  Kontakty

  Prodejní tým

  Pavel Smolka
  Pavel Smolka
  prodejce CZ/EN
  Mgr. Jana Erbenová
  Mgr. Jana Erbenová
  prodejce CZ/GE
  Kontaktujte nás
  Email
  Telefon
  +420 702 216 216

  Developer
  V Invest Development s.r.o.
  Budova Mechanica 2
  Walterovo náměstí 329/3
  158 00 Praha 5 - Jinonice

  V areálu je možné parkovat.
  Otevřeno Po-Pá 8:00 - 17:00
  Termín schůzky doporučujeme předem rezervovat telefonicky nebo e-mailem.
  Termín mimo otevírací dobu lze sjednat po dohodě.
  Společnost zapsaná a vedená u Městského soudu v Praze, složka C 285073.

   
  Chcete se dozvědět více o projektu, či konkrétní nemovitosti, sjednat si schůzku nebo se informovat na možnosti financování? Kontaktujte nás!
  Mám zájem o
   
   
  * Takto označené položky jsou povinné.
  Informace o způsobu nakládání s Vašimi osobními údaji naleznete ZDE.

  Chcete se dozvědět více o projektu, či konkrétní nemovitosti, sjednat si schůzku nebo se informovat na možnosti financování? Kontaktujte nás!

   
  Mám zájem o
  * Takto označené položky jsou povinné.
  Informace o způsobu nakládání s Vašimi osobními údaji naleznete ZDE.
   

  Chcete se dozvědět více o projektu, či konkrétní nemovitosti, sjednat si schůzku nebo se informovat na možnosti financování? Kontaktujte nás!

   
  Mám zájem o

  * Takto označené položky jsou povinné.
  Informace o způsobu nakládání s Vašimi osobními údaji naleznete ZDE.
   

  Chcete se dozvědět více o projektu, či konkrétní nemovitosti, sjednat si schůzku nebo se informovat na možnosti financování? Kontaktujte nás!

   
  Mám zájem o
  * Takto označené položky jsou povinné.
  Informace o způsobu nakládání s Vašimi osobními údaji naleznete ZDE.
   

  Právní doložka

  Difesa a.s., IČ: 24151882, spisová značka B 17458 vedená u Městského soudu v Praze. Společnost sídlí v ul. Walterovo náměstí 329/3, Jinonice, 158 00 Praha 5. Veškeré informace, jakkoliv publikované na těchto stránkách, jsou nezávazné marketingové informace obecné povahy, které nelze považovat jako nabídku na uzavření smlouvy ani se jich nelze dovolávat. Veškeré plány, rozměry, plochy, zákresy nábytku, vizualizace a vyobrazení kvality a barvy povrchových materiálů mají ilustrativní charakter a nemusejí zcela odpovídat finální podobě a stavu dokončených nemovitostí. Společnost Difesa a.s. si vyhrazuje právo na jejich změnu bez předchozího upozornění. Konkrétní smluvní i obchodní podmínky budou sděleny při jednání s prodejcem nebo v sídle naší společnosti.

  Souhlas se zpracováním osobních údajů

  Souhlasím se shromažďováním, uchováním a zpracováním osobních údajů obsažených v tomto formuláři správcem V Invest Development s.r.o., IČ: 06593739, spisová značka C 285073 vedená u Městského soudu v Praze,. sídlem v ul. Walterovo náměstí 329/3, Jinonice, 158 00 Praha 5 (příp. jeho zaměstnanci) pro účel stanovený níže. Tento souhlas uděluji pro všechny údaje obsažené v tomto formuláři, a to po celou dobu 5 (pěti) let ode dne udělení souhlasu. Zároveň jsem si vědom/a svých práv podle § 12 a 21 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, tj. práva na přístup k osobním údajům, práva žádat vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů a mimo jiné práva na blokování, provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů. . Se všemi vyplněnými částmi tohoto formuláře jsem byl/a seznámen/a, všechny údaje jsou přesné a pravdivé a jsou poskytovány dobrovolně. Beru na vědomí, že souhlas mohu kdykoliv odvolat. Souhlasím s tím, aby tyto mé osobní údaje byly zpracovávány i společností DIFESA a.s., IČO: 241 51 882, sídlem v ul. Walterovo náměstí 329/3, Jinonice, 158 00 Praha 5, která je vlastníkem nemovitostí budovaných v projektu JINONICKÝ DVŮR.

  Účel zpracování osobních údajů

  V souladu s § 5 zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely telefonického a emailového kontaktování a zasílání obchodních a marketingových sdělení týkajících se projektu JINONICKÝ DVŮR subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, a to do doby, kdy subjekt údajů písemně zašle na adresu sídla správce informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace správcem nadále zasílány), maximálně však na dobu 5 (pěti) let. Sumarizované údaje z tohoto formuláře mohou být použity správcem pro statistické účely, a to pro vnitřní potřebu správce.

  Prohlášení správce

  Správce prohlašuje, že bude shromažďovat osobní údaje v rozsahu nezbytném pro naplnění stanoveného účelu a zpracovávat je pouze v souladu s účelem, k němuž byly shromážděny. Zaměstnanci správce nebo jiné fyzické osoby, které zpracovávají osobní údaje na základě smlouvy se správcem a další osoby jsou povinni zachovávat mlčenlivost o osobních údajích, a to i po skončení pracovního poměru nebo prací.

  close
  Rozdáváme dárky Rozdáváme dárky
  Speciální nabídky  icon