Moderní bydlení s historií
Zámecké byty v příjemném prostředí Prahy 5 - Jinonice

Vše, co potřebujete k životu, máte na dosah
Prozkoumejte krásy okolí Jinonického dvora

Moderní bydlení s historií
Osobité bydlení v příjemném prostředí Prahy 5 - Jinonice

Krásná příroda Prokopského údolí
Relaxujte, sněte, prožívejte jedinečné okamžiky

scroll
next next Projekt roku

2. etapa projektu Jinonický dvůr

Vítejte v Jinonickém dvoře, uzavřeném rezidenčním areálu, který vyroste v ​​klidné ​části ​atraktivní ​lokality ​Prahy ​5, ​v ​blízkosti ​přírodního ​parku ​Košíře-Motol ​a Prokopského ​údolí a přitom jen 10 minut autem od srdce Smíchova - Anděla. Druhá etapa zahrnuje 46 bytů včetně 4 ateliérů se ​společným podzemním ​parkovištěm. Základní ideou celého projektu je citlivá renovace nemovité kulturní památky se zachováním unikátních dobových architektonických prvků a stavebních elementů: ať už to jsou barokní a klasicistní nosné konstrukce, nádherné stropy a klenby, sanované krovy, původní barokní portál ke schodišti do prvního patra severního křídla či obnovené sluneční hodiny a věžička s ciferníkem. Nejen díky tomu se budete – s veškerým pohodlím – cítit jako zámečtí páni prošlých staletí. 

Nechte se unášet kouzlem a elegancí dob dávno minulých v kombinaci s jedinečným komfortem, který splní i ty nejnáročnější požadavky na bydlení 21. století. Věříme, že v Jinonickém dvoře najdete jedinečný domov, který se stane Vaší srdeční záležitostí.


novinky
03.07.2019
GARANTOVANÝ NÁJEM

Pokud přemýšlíte o koupi bytu na investici, avšak nechcete mít starosti s jeho pronájmem, máme pro Vás ideální řešení! Ve spolupráci se společností BOHEMIAN ESTATES Vám představujeme službu GARANTOVANÝ NÁJEM. O nic se nestarejte a inkasujte pravidelné příjmy z pronájmu bez ohledu na to, zda je Vaše nemovitost obsazena, či zda nájemníci platí. Více informací najdete v sekci GARANTOVANÝ NÁJEM.

19.06.2018
46 zámeckých bytů

Vítejte v Jinonickém dvoře, uzavřeném rezidenčním areálu, který vyroste v ​​klidné ​části ​atraktivní ​lokality ​Prahy ​5, ​v ​blízkosti ​přírodního ​parku ​Košíře-Motol ​a Prokopského ​údolí. Druhá etapa zahrnuje 46 zámeckých bytů a komerční prostory.

20.06.2018
Jedinečný genius loci

Víte, že historie Jinonického dvora sahá až do období už před dvaceti tisíci lety a možná ještě dál? Archeologické nálezy dokazují osídlení již v mladší době železné a i v poslední době ledové. Písemné prameny pak odkazují na konec 11. století, kdy zde stával dvorec.

18.06.2018
Přírodě i centru města na dosah

Sníte o bydlení na rozhraní pražské přírody a přitom s centrem metropole na dosah? Jinonický dvůr Vám splní představu o dokonalém domově se vším, co potřebujete k životu.

46 unikátních bytů a ateliérů, komerce

Jedinečný genius loci

Vítejte na místě, které si naši předkové oblíbili už před dvaceti tisíci lety – a možná ještě dřív. Ve čtvrti, kde najdete venkovskou náves s rybníčkem – a kam pohodlně dojdete od stanice metra. V sousedství, které je tak půvabné, že se vám z něj nebude chtít odjíždět – ale pokud po tom přece jen zatoužíte, na letišti jste dřív, než by vás napadlo, a autem volně vyrazíte do všech světových stran. Vítejte v Jinonicích.

A když v Jinonicích, pak v jejich starobylém a unikátním centru – v zámeckém komplexu Jinonický dvůr.
Nebudete zdaleka první, kdo si zamiluje tenhle kout Prahy, tichý, ale těm živějším nadosah.

alt
Renovace a modernizace areálu Jinonického zámečku

Celý zámecký komplex Jinonického dvora, který je nemovitou kulturní památkou, projde kompletní renovací se zachováním unikátních dobových architektonických prvků a stavebních elementů.

Těšit se tak můžete nejen na výrazné historické prvky dvora, okrášleného nově vysazenou zelení, od erbu nad barokním portálem po sluneční hodiny a kamenné ostění, ale také na spoustu zachovaných dobových prvků, jako jsou barokní a klasicistní nosné konstrukce, nádherné stropy a klenby, sanované krovy či původní barokní portál ke schodišti do prvního patra severního křídla. S příkladnou citlivostí je přistupováno i ke stropům, podlahám, a zejména oknům, ze kterých budete vyhlížet na celou tu krásu kolem sebe.

alt
Moderní komerční prostory v historickém prostředí

Pokud hledáte jedinečné prostory pro Vaše podnikání, sídlo Vaší firmy nebo showroom, Jinonický dvůr je pro Vás tou správnou volbou. Vzniknou zde prostory v rozpětí 34 – 144 m2, které můžete využít jako kancelář nebo obchodní prostory. Jednotky lze rozmanitě variovat a vzájemně propojovat. To vše v renovovaných prostorách s historickou atmosférou, kompletním zázemím a komfortem 21. století.

alt
Unikátní adresa Na Vidouli 1/1

Víte, že je v Praze jen několik málo míst, která se mohou pyšnit adresou, kde se shoduje číslo popisné a orientační, a je to jednička? Nejznámějším z nich je Staroměstská radnice. A dalším... ano, je to Jinonický dvůr s adresou Na Vidouli 1/1.

V Jinonickém dvoře jste vždy vítáni, a sami uvidíte, že podobné místo a srovnatelně krásné sousedství jinde v Praze nenajdete. Oblast, která Jinonický dvůr obklopuje, je unikátní svou geologií, flórou i faunou (najdeme tu dokonce vyhaslou sopku!), stejně jako bohatostí architektonických památek středověkých i novověkých, palácového i venkovského typu.

alt

Benefity

<p>prémiové bydlení<br /> ve vysokém standardu</p>

prémiové bydlení
ve vysokém standardu

<p>velikostně různorodé <br />dispozice</p>

velikostně různorodé
dispozice

<p>komerční prostory <br />v zámeckém komplexu</p>

komerční prostory
v zámeckém komplexu

<p>bezpečí a soukromí<br /> uzavřeného areálu</p>

bezpečí a soukromí
uzavřeného areálu

<p>dobrá dostupnost <br />do centra i na letiště</p>

dobrá dostupnost
do centra i na letiště

<p>stanice metra <br />5 minut pěšky</p>

stanice metra
5 minut pěšky

<p>klidné bydlení <br />přírodě na dosah</p>

klidné bydlení
přírodě na dosah

Galerie

Kontakty

Prodejní tým

Kontaktujte nás
Email
Telefon
+420 702 216 216

Developer
V Invest Development s.r.o.
Budova Mechanica 2
Walterovo náměstí 329/3
158 00 Praha 5 - Jinonice

V areálu je možné parkovat.

Termín schůzky si prosím předem rezervujte telefonicky nebo e-mailem.
Společnost zapsaná a vedená u Městského soudu v Praze, složka C 285073.

 
Chcete se dozvědět více o projektu, či konkrétní nemovitosti, sjednat si schůzku, informovat se na možnosti financování a při uvedení bytů do prodeje být mezi prvními, kteří obdrží konkrétní nabídku? Kontaktujte nás!
Mám zájem o
 
 
* Takto označené položky jsou povinné.
Informace o způsobu nakládání s Vašimi osobními údaji naleznete ZDE.

Chcete se dozvědět více o projektu, či konkrétní nemovitosti, sjednat si schůzku, informovat se na možnosti financování a při uvedení bytů do prodeje být mezi prvními, kteří obdrží konkrétní nabídku? Kontaktujte nás!

 
Mám zájem o
* Takto označené položky jsou povinné.
Informace o způsobu nakládání s Vašimi osobními údaji naleznete ZDE.
 

Chcete se dozvědět více o projektu, či konkrétní nemovitosti, sjednat si schůzku, informovat se na možnosti financování a při uvedení bytů do prodeje být mezi prvními, kteří obdrží konkrétní nabídku? Kontaktujte nás!

 
Mám zájem o

* Takto označené položky jsou povinné.
Informace o způsobu nakládání s Vašimi osobními údaji naleznete ZDE.
 

Chcete se dozvědět více o projektu, či konkrétní nemovitosti, sjednat si schůzku nebo se informovat na možnosti financování? Kontaktujte nás!

 
Mám zájem o
* Takto označené položky jsou povinné.
Informace o způsobu nakládání s Vašimi osobními údaji naleznete ZDE.
 

Právní doložka

Difesa a.s., IČ: 24151882, spisová značka B 17458 vedená u Městského soudu v Praze. Společnost sídlí v ul. Walterovo náměstí 329/3, Jinonice, 158 00 Praha 5. Veškeré informace, jakkoliv publikované na těchto stránkách, jsou nezávazné marketingové informace obecné povahy, které nelze považovat jako nabídku na uzavření smlouvy ani se jich nelze dovolávat. Veškeré plány, rozměry, plochy, zákresy nábytku, vizualizace a vyobrazení kvality a barvy povrchových materiálů mají ilustrativní charakter a nemusejí zcela odpovídat finální podobě a stavu dokončených nemovitostí. Společnost Difesa a.s. si vyhrazuje právo na jejich změnu bez předchozího upozornění. Konkrétní smluvní i obchodní podmínky budou sděleny při jednání s prodejcem nebo v sídle naší společnosti.

Souhlas se zpracováním osobních údajů

Souhlasím se shromažďováním, uchováním a zpracováním osobních údajů obsažených v tomto formuláři správcem V Invest Development s.r.o., IČ: 06593739, spisová značka C 285073 vedená u Městského soudu v Praze,. sídlem v ul. Walterovo náměstí 329/3, Jinonice, 158 00 Praha 5 (příp. jeho zaměstnanci) pro účel stanovený níže. Tento souhlas uděluji pro všechny údaje obsažené v tomto formuláři, a to po celou dobu 5 (pěti) let ode dne udělení souhlasu. Zároveň jsem si vědom/a svých práv podle § 12 a 21 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, tj. práva na přístup k osobním údajům, práva žádat vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů a mimo jiné práva na blokování, provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů. . Se všemi vyplněnými částmi tohoto formuláře jsem byl/a seznámen/a, všechny údaje jsou přesné a pravdivé a jsou poskytovány dobrovolně. Beru na vědomí, že souhlas mohu kdykoliv odvolat. Souhlasím s tím, aby tyto mé osobní údaje byly zpracovávány i společností DIFESA a.s., IČO: 241 51 882, sídlem v ul. Walterovo náměstí 329/3, Jinonice, 158 00 Praha 5, která je vlastníkem nemovitostí budovaných v projektu JINONICKÝ DVŮR.

Účel zpracování osobních údajů

V souladu s § 5 zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely telefonického a emailového kontaktování a zasílání obchodních a marketingových sdělení týkajících se projektu JINONICKÝ DVŮR subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, a to do doby, kdy subjekt údajů písemně zašle na adresu sídla správce informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace správcem nadále zasílány), maximálně však na dobu 5 (pěti) let. Sumarizované údaje z tohoto formuláře mohou být použity správcem pro statistické účely, a to pro vnitřní potřebu správce.

Prohlášení správce

Správce prohlašuje, že bude shromažďovat osobní údaje v rozsahu nezbytném pro naplnění stanoveného účelu a zpracovávat je pouze v souladu s účelem, k němuž byly shromážděny. Zaměstnanci správce nebo jiné fyzické osoby, které zpracovávají osobní údaje na základě smlouvy se správcem a další osoby jsou povinni zachovávat mlčenlivost o osobních údajích, a to i po skončení pracovního poměru nebo prací.

Soubory cookie využívané na našich stránkách a jejich nastavení naleznete zde.
{ iconGarantovaný nájem